У суботу, 4 липня, президент України Володимир Зеленський вирушив з робочим візитом до Одеської області. Там він має намір проконтролювати хід програми “Велике будівництво”, оглянути портові термінали і ознайомиться з інвестиційними проектами регіону.

Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Президент України Володимир Зеленський розпочав робочу поїздку в Одеську область. Глава держави ознайомиться з реконструкцією і спорудженням об’єктів інфраструктури в рамках програми” Велике будівництво “, – йдеться в повідомленні.

Крім огляду портових терміналів та інвестиційних проектів регіону, Зеленський також хоче зустрітися з місцевими бізнесменами, а також взяти участь в урочистому заході, присвяченому морським силам ВСУ.

Видання Виборчком пише, що Зеленський також поїде на пляж “Дельфін” і буде розбиратися з підготовкою до підйому танкера Delfi, проінспектує дорожні роботи в області, ремонт моста через Хаджибейський лиман, відвідає Південний, зокрема термінал ТІС, відкриє спортивний комплекс в Південному. На завершення візиту глава держави буде присутній на урочистостях, присвячених Дню ВМС України, які мають відбутися в неділю, 5 липня.