Президент Володимир Зеленський привітав українських військовослужбовців з Днем Збройних сил України. У своєму посланні український лідер вшанував пам’ять загиблих солдат, які захищали територіальну цілісність держави.

Відповідне привітання глави держави оприлюднила прес-служба Міноборони.

“Шановні військовослужбовці, працівники Збройних сил України! Дорогі ветерани! Вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних сил України. Це свято мужніх і впевнених у своїй силі воїнів. Спираючись на всенародну підтримку, ви щодня виконуєте важку і небезпечну роботу – зі зброєю в руках забезпечуєте мир і безпеку наших громадян “, – йдеться в повідомленні.

За словами Зеленського, саме на українських військових лежить найбільший тягар відповідальності за долю українського народу і захист територіальної цілісності держави.

“Ви першими стаєте на шляху ворога, рішуче зупиняєте його агресивні наміри і боретеся за свободу нашої держави. І сьогодні, в день свого професійного свята, десятки тисяч українських воїнів продовжують впевнено виконувати складні завдання на сході України, стримуючи російського агресора і забезпечуючи перемир’я. В цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю героїв, які віддали своє життя за Україну. Їх подвиг житиме вічно і буде служити зразком чесного і самовідданого служіння Батьківщині.

Бажаю вам і вашим рідним міцного здоров’я, благополуччя, непохитності духу, нових успіхів і перемог на благо України. Слава Збройним Силам України! Слава Україні! “, – додав президент.