На четвер, 15 квітня, заплановане засідання Ради нацбезпеки і оборони. На ньому, найімовірніше, планують розглянути стратегію розвитку Оборонно-промислового комплексу.

Таку інформацію повідомляють поінформовані джерела УП, які обізнані відносно питання підготовки засідання.

Водночас на засіданні Кабінету міністрів 14 квітня затвердили та передадуть на розгляд РНБО стратегію розвитку Оборонно-промислового комплексу.

Документ містить основні пріоритети та вектори розвитку оборонно-промислового комплексу. З урахуванням усіх актуальних загроз, пише у своєму телеграмі голова уряду Денис Шмигаль.

Серед важливих акцентів стратегії:

  • запровадження стандартів НАТО,
  • корпоратизація підприємств ОПК,
  • імпортозаміщення критичних матеріалів,
  • підтримка інновацій через стимулюючі економічні та фінансові механізми.

В уряді прагнуть, аби ОПК став більш інноваційним та відкритим і водночас менш забюрократизованим. Документ підтриманий міжнародними партнерами та пройшов не один раунд обговорень з експертами.

“Затвердження такої Стратегії – це дуже важливий сигнал того, що Україна готова давати відсіч агресору і буде забезпечувати наших військових сучасною військовою продукцією українського виробництва”, – написав Шмигаль.

Нагадаємо, 2 квітня в Офісі президента відбулося чергове засідання РНБО, після якого президент Володимир Зеленський випустив відеозвернення. Засідання РНБО, зокрема, було присвячене боротьбі з контрабандою в Україні.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.