На Урядовому порталі з'явився текст розпорядження Кабінету Міністрів України № 850-р про перенесення робочих днів у 2017 році, ухваленого на засіданні Кабміну 16 листопада 2016 року. – повідомляє Корупція.Інфо

Згідно з документом, з метою створення сприятливих умов для святкування 9 травня — Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (Дня перемоги) та 24 серпня — Дня незалежності України, а також забезпечення раціонального використання робочого часу рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій.
 Кабінет Міністрів вирішив перенести у порядку і на умовах, визначених законодавством, у 2017 році для працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями, робочі дні з:понеділка 8 травня — на суботу 13 травня;

п’ятниці 25 серпня — на суботу 19 серпня.

Розпорядження не стосується органів Пенсійного фонду України
Українського державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, Державної казначейської служби та банківських установ. Спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні має визначити Національний банк України.

Повний список вихідних і святкових днів у 2017 році з урахуванням положень Кодексу законів про працю, а також перенесення робочих днів, можна переглянути тут.