1

Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомило про посилення російських окупаційних військ в Донбасі військовослужбовцями національної гвардії РФ та військовою технікою та озброєнням.

За даними української військової розвідки, до російських угруповань на тимчасово окупованій території Луганської області перекинуті підрозділи федеральної служби військ національної гвардії РФ, передає Корупція Інфо

Зокрема, розвідка зафіксувала 6 травня прибуття до Алчевська підрозділів зі складу 46 окремої бригади оперативного призначення (Грозний, Чечня) федеральної служби військ національної гвардії РФ.

"З’єднання комплектується особовим складом за національним принципом – переважно чеченцями. Командир бригади генерал-майор Дмитро Гаврілов", – додали у ГУР.

1

Розвідка також зафіксувала перекидання озброєння, військової техніки та паливно-мастильних матеріалів з території РФ до залізничних станцій:

  • Дебальцеве – ешелон з військовою технікою (три танки та дві 122-мм РСЗВ Град) та чотири цистерни з ПММ (200 тонн);
  • Харцизьк – ешелон з ПММ (три цистерни з дизельним паливом (150 тонн), три цистерни з бензином (150 тонн)), три вагони з боєприпасами та один вагон з обмундируванням.

Окрім того, за даними ГУР, керівництво російських угруповань провело заходи щодо бойової підготовки новосформованих підрозділів з метою підвищення боєздатність військ.

"6 травня  у районі н.п.Сєдове особовим складом Азовської флотилії 1 АК (Донецьк) ЗС РФ відпрацьована висадка десанту на необладнане узбережжя. Залучались: 20 військовослужбовців та чотири судна. У складі “флотилії” перебуває сім баркасів та катерів, які примусово відібрані у місцевого населення, обладнані 12,7-мм кулеметами Утес і 82-мм мінометами", заявили в ГУР Міноборони України.