Унаслідок трагічної авіакатастрофи пасажирського літака «Airbus A-320», який розбився на півдні Франції, загинули 150 людей, а зокрема – колишній соліст Львівської опери Олег Брижак, повідомив журналіст німецького видання «Bild» Гонне Гарлінг.

Внаслідок трагічної авіакатастрофи пасажирського літака «Airbus A-320», який розбився на півдні Франції, загинули 150 людей, а зокрема – колишній соліст соліст Львівської опери Олег Брижак. Про загибель 54-річного чоловіка повідомив журналіст німецького видання «Bild» Гонне Гарлінг.

Інформацію про трагічну загибель Олега Брижака підтвердила й прес-служба німецької опери у Дюссельдорфі. Зокрема, у повідомленні на офіційному сайті йдеться про те, що Брижак летів рейсом 4U9525 і повертався з гастролей у Барселоні.

На особистому сайті співака повідомляється, що він народився у Казахстані 27 жовтня 1960 року. Закінчив Карагандинську музичну  школу по класу баян і консерваторію в Алма-Аті по класу сольний спів. Він був солістом в оперних театрах Челябінська, Львова та Санкт-Петербурга, а з 1996 року – Німецької опери у Дюссельдорфі.

Жертвами падіння літака A-320 стали 144 його пасажирів та шестеро членів екіпажу. Експерти виключили погоду із можливих причин авіакатастрофи на півдні Франції.