Народні депутати від Блоку Петра Порошенка зараз не хочуть захищати президента Порошенка навіть за гроші. Про це заявив колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко.

Як доказ він процитував повідомлення з "чату БПП" в ефірі програми Шустер LIVE, передає Корупція.Інфо

За його словами, нардепам пропонували виступити з темою злочинності в обмін на "карт-бланш" при розгляді бюджету.

"Той, хто в п'ятницю, 9 грудня, виступить щодо зростання злочинності, крадіжкою автомобілів, катастрофічного падіння показників розкриття злочинів по Україні – той отримає карт-бланш під час розгляду бюджету в другому читанні. Звертаюся до всіх, ми не повинні втратити п'ятницю", – цитує Гриценко депутата від БПП Ірину Фриз.На думку Гриценка, таким чином намагаються відвернути увагу від так званого "касетного скандалу" Онищенка.

В цей час нас змушують обговорювати якісь крадіжки, автомобілі. Або що у Азарова там знайшли якусь квартиру, або Княжичі – що завгодно. Вони навіть можуть створювати ці інформаційні приводи, аби не говорити про це (про Онищенка, – ред.), – наголосив Гриценко.

Нагадаємо, на початку грудня нардеп-втікач Олександр Онищенко, заявив, що у нього є компромат на Петра Порошенка, який він, начебто, передав американським спецслужбам.

Пізніше у мережі з'явився аудіозапис розмови, голоси на якій схожі на голоси нардепа-втікача Олександра Онищенка та депутата від "Волі народу" Олеся Довгого, який виступає нібито переговірником від Порошенка.