Вчора вночі у дворі будинку, де живе депутат від «Нашого краю» Вадим Журавель, підірвали бойову гранату.

В цей час в будинку був сам Вадим, його дружина і діти. Ми вимагаємо від правоохоронних органів, служби безпеки негайного розслідування цього злочину. Щиро сподіваємося на оперативне реагування та покарання осіб, які піддали небезпеці життя Вадима Журавля та його сім'ї. Вбачаємо причину події в політичній діяльності депутата Снігурівського міської ради від «Нашого краю» і партії в цілому, – заявив глава Миколаївської обласної організації «Наш край» Юрій Кормишкін.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави«Наш край» називає причиною замаху на життя Журавля – політичну діяльність депутата і партії.

Як повідомляють в партії, вибух бойової гранати стався сьогодні о 01:00 ночі.

«У вівторок, 24 липня, о 01.00 ночі в місті Снігурівка на подвір'я до порогу будинку, в якому проживає депутат Снігурівського міської ради від партії« Наш край »Вадим Журавель, невідомими було кинуто бойова граната РГД-5. Від вибуху вилетіли вікна, а також посікло двері. На момент вибуху в будинку були дружина депутата, сам депутат, його 10-річний син і 5-річний онук », – повідомляють в партії.