за  рукою і серцем

У середу, 4 березня, черкаським правоохоронцям вдалося затримати бойовика терористичної організації «ДРН», який приїхав погостити в одне із сіл Черкащини. Про це повідомили з прес-служби ГУ МВС України в Черкаській області.


Терориста правоохоронці затримали в селі Велика Севастянівка, що в  Христинівському районі. Бандит виявився громадянином Російської Федерації, мешканець Красноярського краю. Він зізнався міліціонерам, що перебував на Донбасі, де воював проти українських військових у складі бандитського формування «ДНР». Підтвердженням його злочинів стали фото в соціальних мережах в компанії терористів. Світлини де чоловік зі зброєю фотографується в українських містах теж стали свідченням причетності того до сепаратистів.

Правоохоронці дізналися, що затриманий бойовик «ДНР» приїхав в село Велика Севастянівка до жінки, яка йому припала до душі. Терорист-ловелас познайомився з українкою в соціальній мережі. Сільська красуня настільки запала бойовику до душі, що той кинувши розташування терористів поїхав в гості. 

Прибувши в село та дізнавшись, що його омріяна кохана дівчина живе з іншим чоловіком, розлютився. Влаштував скандал, почав погрожувати. Почувши, що жінка викликала міліцію, кинувся тікати. Втікача затримали на території села.

Затриманого передано співробітникам СБУ для подальших слідчих дій.


Джерело: Корупція.інфо