Нинішній ватажок терористичного угруповання “ДНР” Денис Пушилін нібито був агентом українських спецслужб чотири роки і особисто організовував вбивство свого попередника Олександра Захарченка. на початку “російської весни” і кілька років після захоплення окупантами частини Донецької області.

Про це повідомляє 24 канал з посиланням на своє джерело ‒ колишнього працівника українських спецслужб.

За його словами, Пушилін був офіційним агентом України з 2014 по 2018 рік. Завербували його українські спецслужби ще на початку 2010-х.на початку вторгнення Росії 2014 року Пушиліна вже повноцінно використовували “втемну”.

Потім, нібито коли російські бойовики під командуванням Гіркіна зазнали провалу в Слов’янську, Пушилін розчарувався в ідеях “русского міра” ‒ особливо коли зрозумів, що збагатитися йому по-крупному не вдасться. Тоді-то йому українські розвідники і запропонували офіційну співпрацю – з оплатою за потрібну інформацію і “обіцяли амністію” за всі його злочини.

Зобов’язання про співпрацю Пушилін підписав 4 серпня 2014-го і взяв собі оперативний псевдонім “Мавродій”.

Вже в якості агента спецслужб Пушилін кілька разів бачився зі своїм куратором в Донецьку –проводив його через блокпости.

“Робив він багато чого. У нього було багато довірених “депутатів” “ДНР”, яких він використовував в темну. Збирав інформацію, якою вони володіли. Відзначав нам на картах штаби, місця дислокації підрозділів, розповідав про офіцерів, про всі свої зв’язки з ФСБ. Загалом, завдяки йому ми володіли досить повною інформацією про те, що відбувається в розташуванні ворога”, – розповіло джерело журналістів.

Крім того, чинний ватажок квазіреспубліки нібито або особисто ліквідував попереднього ватажка “ДНР” Олександр Захарченко. Люди Пушиліна кілька місяців стежили за Захарченком, складали карту маршрутів, встановили, де і в який час він обідає і вечеряє.

Вибір припав на кафе “Сепар”. Пушилін нібито особисто керував тим, куди і як встановлюють вибухівку його підлеглі, а незабаром після ліквідації ватажка бойовиків став одним з претендентів на пост ватажка “ДНР”.

“Коли Захарченко відправився до Кобзона, з “республіки” втік Тимофєєв-Ташкент [“міністр фінансів “ДНР” – Главред]. Пушиліна почали просувати на посаду ватажка терористів. Тоді були якісь спецперевірки від росіян, він обірвав всі канали зв’язку з нами. Ліквідував безпосередніх виконавців вбивства. Коротше, став некерованим”, – підкреслив колишній співробітник спецслужб.

Нещодавно також викрилося, що дані про російські склади з боєкомплектом та паливом на Сході та Півдні України передав ЗСУ ніхто інший, як сам ватажок бойовиків Денис Пушилін.

Терорист хотів продатись за грошову винагороду в мільйони доларів, але цього не сталося.

24 канал випустив скандальне розслідування. Хтось із оточення Пушиліна, який представився одним із добровольців так званої “ДНР”, надіслав на пошту журналістам фотографії з телефону пушиліна. Автентичність листування ватажка терористів підтвердили також в українських спецслужбах.

Як зазначає джерело, пушилін вирішив передати координати складів Україні не сам, а разом із одним із “депутатів” бананової республіки владиславом бердичівським.

Найбільш іронічним аргументом, до речі, є те, що останным поштовхом придумати нове джерело чималих доходів для ватажка ДНР стала вдала робота українських ракетних сил, які щодня знищували склад за складом.

Поки невідомо, як усе відбувалося – пушилін передав ЗСУ координати складів, чи він спілкувався з кимось із підставних осіб. Але одне зрозуміло – наміри зрадити “ДНР” з боку терориста справді були.

24 канал уже звернувся за офіційним коментарем з приводу “зради” пушиліну до українських спецслужб і незабаром ми дізнаємося більше інформації.

Проаналізувавши всю цю історію ставати очевидно, що вся так звана ідейність ДНР-ЛНР – лише пшик. Гроші для зрадників не пахнуть, до того ж, терористи вже чудово усвідомлюють, що і їм, і Кремлю скоро настане кінець.