Нардеп Олександр Дубінський створив фейк про начебто візит поліції до приймальні нардепа Людмили Буймістер по прямій вказівці олігарха Ігоря Коломойського через критику корупційних схем довкола компанії «Центренерго».

Про це заявила нардеп Буймістер, її заява була розповсюджена прес-службою в п’ятницю ввечері.

«Пан Дубінський за вказівкою свого боса опустився до отого, що на своєму телеграм-каналі оприлюднив відверто кумедний фейк, начебто у моїй приймальні проводиться обшук у зв’язку з не існуючими звинуваченнями», – заявила Буймістер.

За її словами, поширення фейку стало відповіддю на критику схем Коломойського в енергетиці під час засідання фракції «Слуга Народу» 22 квітня.

«Вчора (22 квітня – прим.) на засіданні фракції під час обговорення кандидатури міністра енергетики я задавала незручні питання щодо критичної ситуації в енергетичній сфері, махінацій, цінових змов та оборудок, які організовують люди пана Коломойського в інтересах країни агресора», – пояснила нардеп.

Вона наголосила, що як поширене Дубінським постановочне фото з людьми в поліцейській формі біля дверей з прикрученою табличкою «приймальні Буймістер», так і повідомлення про начебто кримінальне провадження є цілковитою брехнею.

«Жодних кримінальних проваджень проти мене не порушено, що сьогодні першим ділом підтвердив заступник глави МВС Антон Геращенко: «Пані Людмило у МВС до вас жодних претензій немає», – підсумувала Буймістер.

Раніше Людмила Буймістер заявила, що нічого не знає про обшуки, які нібито проводилися в її громадській приймальні в бізнес-центрі Сarnegie Tower в Києві у справі про привласнення майна підданого Швеції на суму 3,5 мільйона євро.

Про це вона повідомила Telegram-каналу Pavlovsky News.

За словами нардепки, у неї немає там приймальні. Вона знаходиться на вулиці Банковій 6/8, в кабінеті 218, а зустрічі з виборцями проходять в будівлі Райдержадміністрації Шевченківського району, уточнила Буймістер.

“Ось ці фотографії, які зʼявилися у пана Дубінського в його телеграм-каналі (нардеп Олександр Дубінський посилався на дані YouTube-каналу “Свободный” — “ДС”) — це якась постановочна фотосесія. Незрозуміло де, з прикрученою незрозуміло до чого табличкою. Наскільки мені відомо, в ЄРДР ніяких розслідувань проти мене не було і немає. ніяких слідчих дій і повідомлень теж не було”, — заявила Буймістер.