Згідно з декларацією, депутат Київради від фракції “ОПЗЖ” Сергій Мамоян працює асистентом кафедри правознавства в Полтавському інституті економіки і права та іншого джерела постійного доходу не має. Про це повідомила на своїй сторінці в соцмережі “Фейсбук” активістка Юлія Нікітіна.

“Але ось це взагалі яскраво, я вважаю. Депутат Київради від фракції “ОПЗЖ” Сергій Мамоян, згідно з декларацією, працює асистентом кафедри правознавства в Полтавському інституті економіки і права. Він є братом нардепа від “ОПЗЖ” Суто Мамояна і прокурора Рустама Мамояна. З 2015 по 2020-й був депутатом Полтавської обласної ради від “Партії простих людей” Сергія Капліна.

За весь 2020 рік наполегливої ​​роботи асистентом кафедри, Сергій Чолоєвич заробив (згідно з декларацією) 7966 гривень, а іншого постійного доходу (згідно з декларацією) , у нього немає. Тобто, дуже далеко за межею бідності перебуває людина. Але придбав в цьому ж 2020 році автомобіль за мільйон гривень”, – підкреслює вона.

А ось інші депутати з цієї фракції не приховують свої статки, так наприклад депутат Харківської міської ради від ОПЗЖ Джавід Саід вказав африканського лева у декларації за 2020 рік. Відповідна декларація оприлюднена в єдиному державному реєстрі. Лев у декларації, звичайно, дуже дивує.

Депутат, який має дружину, трьох дочок да двох синів, вказав у декларації у категорії “Цінне рухоме майно (крім транспортних засобів)” лева африканського чіпованого, якого придбав у травні 2017 року. Вартість тварини не вказана.

Серед іншого, депутат має у спільній та особистій власності кілька квартир у Харкові загальною площею близько 400 кв. м та житловий будинок у Харкові площею 1043,4 кв. м, а також володіє нежитловими приміщеннями загальною площею близько 1000 кв. м в Одесі та орендує нежитлове приміщення площею 556,9 кв. м у Харкові та, як об’єкт незавершеного будівництва, має в суборенді нежитлове приміщення у Харкові площею 1,5 тис. кв. м.

Депутат також володіє 70% акцій ТОВ “Євро мед”, 50% ТОВ “Європартнер Фінанс”, керує обласним осередком громадської організації “Союз афганців України”.

Як дохід Саід вказав 60 тис. грн від оренди майна, 288,9 тис. грн – від надання в оренду майна ТОВ “Вайн Хантерс” та 228,9 тис. грн доходу – від відчуження рухомого майна. Готівкою він зберігає 2,5 млн грн, при тому, що в декларації за 2019 рік у нього було готівкою 5 млн грн.