Санкції РНБО не заважають Віктору Медведчуку і його дружині подорожувати за кордоном. Також не ясно, як санкції РНБО проти топконтрабандистів поліпшили ситуацію на українській митниці.

Про це на своїй сторінці в фейсбук пише Анатолій Гриценко.

“Нам голосно повідомили, що на Медведчука і його бізнесвумен-дружину наклали повний пакет санкцій: заарештували активи, заморозили рахунки … Втім, Медведчук спокійно виїжджає за кордон, літає чартерами, подорожує собі Хорватщиною. На які кошти літає, подорожує, відпочиває? Владі ж все це відомо, але таких питань у неї не виникає? Чому?”, – порушує питання політик.

Він також наголошує на відсутності результатів санкцій РНБО по боротьбі з контрабандою.

“Аналогічно з санкціями проти топконтрабандистів, цілих два списки РНБО затвердив, ну і? За більш ніж місяць як там на митниці, тепер все чисто-прозоро? Десятки мільярдів додатково в бюджет надійшли чи ні? Тому що бачимо, що уряд продовжує набирати борги, внутрішні і зовнішні, значить, не дуже все чисто-прозоро з митницею? Що народ отримав від гучних рішень РНБО?”, – написав Гриценко.

Може, я чогось не розумію?
Нам голосно повідомили, що на Медведчука і його бізнесвумен-дружину наклали повний пакет…

Опубликовано Анатолій Гриценко Пятница, 7 мая 2021 г.

Відзначимо, що КМІС і Центр Разумкова опублікували свіжі результати соцопитувань. І обидва дослідження показують різке падіння рейтингу ОПЗЖ. У КМІСу рейтинг партії Медведчука знизився на 4,5 процентні пункти, у Разумкова – на 3. Це багато, пише в своєму блозі український блогер, журналіст і політичний оглядач Денис Казанський. Далі в оригіналі:

Головну роль тут звичайно зіграв розгром пропагандистської машини. Після закриття телеканалів, депутати ОПЗЖ не позбулися ефірів – їх запрошують і на інші канали. Але гвардія Медведчука втратила головного – можливості безмежно брехати, маніпулювати і підлаштовувати ефіри під себе. А без усього цього «чарівництва», без пристрасних губ Діани Панченко і послужливого Піховшека, рівень спікерів ОПЗЖ жалюгідний і нікчемний.

У доступному для огляду майбутньому канали кума Путіна назад не включать, так що повільне занурення його політичного проекту в братську могилу триватиме. На цьому тлі цілком логічно активізувалися інші сили, які претендують на той же радянсько-проросійський електорат. Пару днів назад про створення власної партії заявив кілька призабутий сьогодні Борис Колесніков. Мабуть, незабаром знайдуться і інші бажаючі поділити шкуру недобитого Медведчука. Сутичка обіцяє бути яскравою.

Полку нових українських партій прибуло, що стало певною політичною сенсацією останніх святкових днів. Точніше, презентація даної партії ще попереду: її установчий з’їзд запланований приблизно на кінець травня-початок червня

До речі, у своєму коментарі журналістам майбутній лідер партії Колесніков також в загальних рисах назвав можливий склад майбутніх однопартійців: “У нас є фахівці і зі Львова, з Ужгорода, і з Луцька, і з Вінниці, і з Одеси, і з Харкова, і з Дніпра. З “Опозиційного блоку” в партії поки немає нікого, а з Партії регіонів – кілька людей. Конкретні прізвища ви зможете дізнатися на з’їзді. Щодо потенційних виборців, то вони у нас є скрізь: десь більше, десь – менше. Але скрізь, від студентства до пенсіонерів”. Втім, навіть такий мінімум озвученої Колесніковим інформації говорить багато про що.

Цілком очевидно, що той же Львів, Луцьк або Вінниця були названі ним просто для широти географії – ні на Заході, ні в центрі країни будь-який проєкт екс-“регіоналів” не злітає апріорі. Зате східні і південні області в планах організаторів політичної сили “Україна – наш дім”, судячи з усього, повинні справді стати її базовими регіонами.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.