Секретар РНБО Олексія Данілова, у примусовій посадці літака Ryanair у Мінську побачив російський слід.
Він сказав про це під час візиту до Литовської Республіки.

”Події в Білорусі стали викликом не лише для Європи, але й для всього світу. Захоплення літака Ryanair у Білорусі має всі ознаки операції російських спецслужб. Вони здійснюють постійні провокації, і якщо цього не помічати, вони будуть рухатися далі”, – зазначив він.

Олексій Данілов вважає, що змінити цю ситуацію можуть тільки спільні дії України й її стратегічних партнерів, а також те, наскільки ці країни будуть сильними.
Секретар РНБО переконаний, що Україна та її балтійські партнери повинні допомогти становленню демократичної Білорусі й бути єдиними у спротиві російській гібридній агресії.
Нагадаємо, 23 травня у Мінську екстрено посадили літак авіакомпанії Ryanair і затримали білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича, який був на його борту.
Після таких дій низка країн вже припинили авіасполучення з Білоруссю, а Україна була одною з перших в Європі, хто ввів санкції.
Пізніше в ЄС заявили, що готують нові санкції проти режиму самопроголошеного президента країни Олександра Лукашенка.
Водночас Олексій Данілов, коментуючи раніше цей інцидент, заявив, що влада Білорусі перетнула чергову червону лінію у спробах придушити свободу слова, тому такі дії не можуть залишатися без відповіді.

”Затримання 23 травня білоруського опозиційного журналіста Романа Протасевича в Мінську – це відвертий виклик усьому демократичному світу, нахабне нехтування міжнародними нормами і правилами. Білоруська влада у своїх намаганнях придушити свободу слова перетнула чергову червону лінію, і такі дії не можуть залишитися без відповіді.
Рішення посадити пасажирський літак Ryanair у мінському аеропорту, без сумніву, було спланованою і продуманою спецоперацією, відповідальність за яку повністю несе Олександр Лукашенко”, – написав Данілов у Facebook.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.