Проти п’ятого президента України Петра Порошенка, а нині народного депутата, можуть відкрити кримінальне провадження, розповіли у Слузі народу.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на джерело в політсилі.

Як заявив співрозмовник видання, санкції проти Порошенка запроваджувати не планують.

«Для чого — щоб робити із нього мученика? Там буде кримінальна справа за трубу, на якій сидів не тільки Медведчук, але й „гетьман“. Є цікаві прослушки, „негласки“ і інші речі. Тому Порошенка, швидше за все, чекає кримінальна справа разом з Медведчуком», — розповів не під запис один з найвпливовіших людей в Слузі народу.

До слова, в оточенні Порошенка на плани можливого переслідування свого лідера реагують досить болісно і різко.

“Можливо, нам як опозиції це було б політично навіть і вигідно. Але для країни це буде катастрофа. Це прямий шлях Зе до руконепожатності і ізоляції. Це Кучма після справи Гонгадзе, чи Янукович після справи Тимошенко. А Петро пройшов не гіршу школу ніж Юля, у нього був 2014 рік”, – розмірковує один із наближених до Порошенка штабістів “ЄС”.

Вони сподіваються, що нова влада не піде на переслідування Петра Олексійовича. Але попри зовнішній спокій і розслабленість, в офісі ЄС атмосфера дуже наелектризована.

Яскравий приклад – так звана “покупка” телеканалу “Прямий”, який формально був записаний на ексрегіонала Володимира Макеєнка.

За даними УП від джерел в оточенні Порошенка, їм “з усіх сторін приходили сигнали”, що проти номінального власника каналу готуються санкції РНБО.

І попри те, що такі чутки циркулювали хіба у викревлено-фейковому середовищі анонімних Telegram-каналів, Петро Порошенко купився на них і терміново оформив канал на свою компанію.

Співрозмовники на Банковій і серед членів РНБО в один голос запевняли, що ніяких санкцій проти Макеєнка і “Прямого” і не планувалось.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.