Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков прокоментував скандальне листування депутата зі Слуги народу Анни Колісник, яка під час виступу в парламенті начальника Генштабу Руслана Хомчака написала, що «треба звалювати з цієї країни».

В ефірі телеканалу Україна 24 він сказав, що не обговорював цю ситуацію з депутатом, також це питання не піднімалося на засіданні фракції.

«Але ще раз повторюю і для себе, і для колег — завжди треба думати, про що ти говориш, про що пишеш, адже це може потрапити в ЗМІ і не завжди буде позитивно сприйнято», — зазначив Разумков.

Нагадаємо, 31 березня журналісти зняли у Верховній Раді листування народного депутата від Слуги народу Анни Колісник, в якому вона ділиться думкою, що з України треба «звалювати».

Через деякий час вона прокоментувала ситуацію і заявила, що не збирається емігрувати. За її словами, вона писала про відпочинок на травневих святах.

В свою чергу, глава фракції Слуга народу Давид Арахамія вибачився за резонансну переписку його колеги Анни Колісник. Про це він заявив в ефірі Україна 24.

Він уточнив, що нардеп Колісник – порядна людина, яка, більш того, є патріотом своєї країни. Арахамія також приніс свої вибачення. Глава СН додав, що це не партійна позиція.

«Точно можу запевнити всіх: ніхто з країни “валити” не буде, всі будуть працювати на користь країни, всі захищатимуть інтереси України», – заявив він.

Також Дмитро Разумков в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив, що у влади немає бажання вводити в Україні комендантську годину через коронавірус, та й з її введенням ситуація досить непроста

«Я б не хотів, щоб це сталося. Для введення комендантської години потрібно оголошувати надзвичайний стан», – сказав він.

Разумков нагадав, що для введення надзвичайного стану потрібен указ президента України, після цього рішення приймається на засіданні Верховної Ради України, і тільки в разі її позитивного рішення можна говорити про введення НС і, відповідно, про введення комендантської години.

«Це досить непростий процес. Мені б дуже не хотілося, щоб навіть у зв’язку з COVID-19 ми змушені були піти на такий захід», – зазначив політик.