Власник київських клубів Саша Орлов приїхав ділити крадене майно у моє рідне місто Сухумі, звідки виселили 80% населення під час російської агресії і яке є такою ж окупованою територією Грузії, як Крим і Донбас – України. У тому парку, де ходить цей суб’єкт пролита кров 36 загиблих українських добровольців, які на смерть стояли за Сухумі проти російських інтервентів. І він, мабуть, на їх кістках хоче відкрити там черговий клуб, пише Михаіл Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook, передаємо в оригіналі.

Пану Орлову це, мабуть, байдуже, бо совість та мораль його особливо не хвилюють. Але те, що він там зробив, – це не тільки ворожий акт щодо Грузії, але і ворожий акт щодо України.

Я закликаю СБУ і РНБО зайнятися цим персонажем. Чи РНБО не цікавиться ним тільки тому, що у нього немає телеканалів, які критикують чинну владу? Тільки тому він не потрапляє ні в які санкційні списки? А те, що він шкодить іміджу України у всьому регіоні, це вам байдуже, Рада національної безпеки і оборони України?

Від себе особисто можу сказати тільки те, що він просто мерзенний корисливець, який не гребує зароблянням грошей на крові десятків тисяч убитих в Абхазії під час війни, а також півмільйона виселених звідти.

Як мешканець одночасно міст Києва та Одеси Михайло Саакашвілі, буду бойкотувати всі його клуби Queens, а також всі заклади, де пан Орлов має свою частку:

Queen Kyiv

Queen Country club Kiyv

Queen Odessa

Not Only Fish

Tanuki

«Жовте море»

«Риба пила»

Eshak

Fish Fetish

Точно не хочу, щоб цей низькопробний торгаш отримав бодай гривню моїх грошей. До того ж закликаю і всіх моїх друзів, які вболівають за Грузію, та патріотів України!

Зазначимо, що Грузинська опозиція повертається в парламент після кількох місяців його бойкоту. Про це 30 травня оголосив голова заснованої експрезидентом Михайлом Саакашвілі партії “Єдиний національний рух” Никанором Мелія, повідомляє InterPressNews.ge.

Про рішення він розповів на брифінгу після завершення засідання політради “Єдиного національного руху”.

За словами Мелії, рішення про бойкот було “продуманим і обґрунтованим”, а рішення про відмову від бойкоту не залишить у “зоні комфорту” бізнесмена Бідзіну Іванішвілі, засновника керівної партії “Грузинська мрія”.

Боротьба в країні вступає у “вирішальну фазу”, заявив голова опозиційної партії.