Росіянка Тимкіна керує трьома офшорними компаніями, кінцевим бенефіціаром яких є Пінчук. Олена Тимкіна як виявилось є  утримувачем акцій ще трьох радіокомпаній Віктора Пінчука – KissFM, MelodiaFM і Радіо Relax. До цього вона була помічена в схемі структури власності “Русского Радио” і Радіо Rocks.

Про це висвітлюють дані про структуру власності відповідних ЗМІ Віктора Пінчука, які подані до Нацради з телебачення і радіомовлення.

Можна сказати, що Олена Тимкіна виявилася утримувачем 22,5% “Телерадіокомпанії МАН”, що має ліцензію на мовлення під брендом KissFM. Також 12,5% “Радіокомпанії Ностальжі”, що здійснює мовлення під торговою маркою MelodiaFM, і 6% “Телерадіокомпанії Віко”, що працює під брендом Радіо Relax.

Також вона керує трьома офшорними компаніями, кінцевим бенефіціаром яких є олігарх Віктор Пінчук. Це Booster Limited, Vedelle Limited і Tomkins Trading Limited. У частці медіаактивів олігарха Олена Тимкіна вказана як громадянка Росії, в частині – як резидент Франції.

Це роз’яснюється тим, що відповідно з британським реєстром юридичних осіб, Олена Тимкіна є громадянкою Росії, що має посвідку на проживання у Франції. Про це йдеться в установчих документах британської Whiteacre Resources LTD (Лондон), якою Тимкіна керувала з 2017 по 2018 рік.

Варто зазначити, що Віктор Пінчук володіє одним із найбільших медіаактивів в Україні, що об’єднує телеканали ICTV, CTБ, “Новий Канал”, деякі радіостанції та друковані видання.

У 2019 році ЗМІ повідомляли про намір Пінчука продати основні телеканали, проте медіахолдинг спростував цю інформацію. Серед ймовірних покупців тоді розглядалися структури Віктора Медведчука, але документального підтвердження угоди не виявилося.

Основним бізнесом Пінчука є трубно-колісна компанія “Інтерпайп”. З 2016 року вона перебуває у складному фінансовому становищі після запровадження Росією низки торговельних обмежень.