Тим часом, в ютубборделі Медведчука навіть не стараються  з пропагандою. Перебирають. Ось Шарій повідомляє, що Зеленський нібито робить те, чого не було навіть в 37 році, пише телеграм-канал «Телекошмар».

Це що конкретно? Телесигнал на супутник в 37 році не вимикали? Ну так, тоді цього не було. А що схоже щось? Взагалі якщо Шарій хоче як в 37 році, то на півдні України як раз є необхідність побудувати ще одну дамбу на Дніпрі. Навіть не стільки для того, щоб не давати воду в Крим, – це і так закрито. Скільки для того, щоб створити більше можливостей для меліорації у Херсонській області. Ось якби у нас тут дійсно було можливо діяти, як в 37 році, то соратнички Шарія і співчуваючі вже вирушили б будувати цю дамбу голими руками, а потім заодно і який-небудь нікому не потрібний Чорноморканал з нізвідки в нікуди. Але ж ні! Крякають в ютубі.

В свою чергу колишній нардеп Сергій Лещенко відреагував на це у своєму телеграм-каналі так:

Телеграм-канал Телекошмар звернув увагу, що Анатолій Шарій в ефірі каналів Медведчука порівнює Зеленського з Йосипом Сталіним.

Тільки незрозуміло, чому Шарій незадоволений, адже і він, і Медведчук обожнюють Сталіна і мріяли про те, щоб в Україні з’явилася міцна рука, яка навела б порядок. Тільки навряд чи думали, що в першу чергу вона буде викорчовувати бур’яни кремлівської пропаганди.

Нагадаємо, телеканал “Перший незалежний”, який був придбаний представником медіагрупи Тараса Козака, відключили за годину після виходу в ефір. Про це заявили в ефірі  телеканалу.

“Телеканал “Перший незалежний” був відключений від мовлення під тиском влади через годину після початку ефіру .Телекомунікаційні та кабельні провайдери, а також супутникові оператори отримали вимогу від СБУ не надавати ніяких послуг телеканалу, незважаючи на чинні договори і угоди”.

Варто зазначити, що  секретар Ради нацбезпеки Олексій Данілов протягом брифінгу зауважив, що закриття телеканалу відбулося не через рішення РНБО, але він запевнив, що якщо телеканал буде працювати на користь іншої держави, то проти нього застосують санкції.

“Якщо телеканал новий чи старий буде працювати на користь іноземної держави, він терміново буде попадати під санкції апарату РНБО. Це питання (закриття “Першого незалежного” ) ми не розглядали. Ми до цього не маємо ніякого відношення”.