Голова виконавчого комітету Національної ради реформ Михайло Саакашвілі вважає, що президент Володимир Зеленський відбувся як державний діяч, і за нього “не соромно”. Про це він сказав, коментуючи пресконференцію президента України.

“Мені не соромно за президента Зеленського, тому що він реально відбувся як державний діяч, це однозначно. Мені здається, президенту неправильно доповідають, що малий і середній бізнес в Україні “кошмарять” так, як ніколи не “кошмарили” за всю історію – через кризу, через те, що хочуть бюджет поповнити. У цьому в мене є свої зауваження і критичне бачення”, – сказав Саакашвілі.

Політик зазначив, що Зеленський чітко виробляє своє бачення і не підлещується перед іншими країнами.

“В цілому що мені сподобалося – що у нього абсолютно рівноправне ставлення і немає будь-якого раболіпства перед будь-якими країнами, це важливо. Тому що Україна – це самодостатня країна, яка в першу чергу повинна виходити з власних інтересів. Цей президент чітко виробляє своє бачення, свою ідеологію”, – сказав Саакашвілі.

Разом з тим глава виконкому Нацради реформ критикує недостатні темпи проведення реформ в Україні й вважає, що Зеленському потрібно стати “великим реформатором”.

“Президент мобілізувався, у нього є голоси в парламенті, він готовий на різкі рішення. А де ці рішення? Хто їх готує? Де реформи? Земельну реформу він підписав сьогодні – це історична подія. Де решта? Потрібно провести фундаментальні зміни в українському суспільстві. У президента є всі можливості. Президенту потрібно використовувати владу, щоб позбутися… Деяких людей він уже позбувся, і правильно зробив. І щоб розширити базу фундаментальних змін для українського суспільства, щоб остаточно закріпитися в українській історії, у нього є потенціал – стати реально великим реформатором. І його рішучість мені імпонує, просто треба розширювати фронт і поглиблювати”, – сказав Саакашвілі.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.