За інформацією 24 каналу, ютуб-сторінки телеканалів ZIK, “112 Україна”, NewsOne, які раніше потрапили під заборону РНБО, перестали працювати в Україні. Зранку 24 квітня їхні трансляції на ютубі стали недоступними для перегляду.

Цікаво, що пошук знаходить канали ZIK, “112 Україна”, NewsOne, але перейти на головну сторінку вже не виходить. Водночас окремі відео все ще можна вільно переглядати.

Після переходу з трансляції на головну сторінку ZIK, “112 Україна” та NewsOne з’являється помилка та підпис “Цей канал недоступний у вашій країні”. Це означає, що обмеження є лише регіональними та поширюються виключно на територію України.

Пізніше й окремі відео на медведчуківських ютуб-каналах стали недоступними. Спільнота пояснює це тим, що відео заблокували через скаргу.

“Цей контент не доступний у домені цієї країни через скаргу на протизаконний контент від уряду”,
– мовиться у повідомленні.

Раніше Україна офіційно зверталася до Youtube з проханням заблокувати на ресурсі медведчуківські канали. Тоді відеохостинг не дав відповіді українській стороні.

В свою чергу, генеральний прокурор Ірина Венедіктова розповіла, чи буде кримінальне провадження щодо нардепа Віктора Медведчука.

Про це вона повідомила в ефірі ток-шоу “Право на владу”.

Також вона зазначила, що з Віктором Медведчуком будуть працювати найкращі адвокатські компанії, і це треба приймати до уваги.

Венедіктова відповіла на питання, чи реально притягнути Медведчука по кейсу незаконного переміщення нафтопродуктів через кордон поза митним кордоном, а не за сприяння анексії Криму. Вона зазначила, що “бачить перспективу в справі”.

“Слідство триває – і воно так само злагоджене і системне. Коли ми вийдемо на процесуальний документ, підписаний генеральним прокурором Венедиктовою? Дату я вам назвати не можу. Але ця робота ведеться. Кропітка робота, тому що все не так просто. Навіть правильне документування і процесуальне оформлення всього того, що потім буде представлено в суді, всього того, із чим буде ознайомлюватися сторона захисту, має бути бездоганно. Тому що будуть працювати на цих людей найкращі адвокатські компанії – і ми з вами це прекрасно розуміємо”, – пояснила вона.