Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада працює над тим, щоб телеканали “пулу Медведчука” отримали довічне блокування на YouTube. Про це Зеленський заявив під час форуму “Україна 30. Культура, медіа, туризм”.

За словами президента, “засоби масової дезінформації” прикриваються свободою слова.

“Ми зробили і продовжуємо працювати, щоб на цих каналах можна було побачити тільки телевізійну таблицю налаштування. А в інтернеті, зокрема на YouTube, вони отримали довічний бан”, – зазначив Зеленський.

Окрім цього Президент Володимир Зеленський заявляє, що в Україні найближчим часом запрацює центр протидії дезінформації.

“В Організації об’єднаних націй я виступив з ініціативою створити в Україні центр протидії дезінформації. Найближчим часом він розпочне свою роботу і в майбутньому має стати міжнародним хабом протидії дезінформації та протидії пропаганді в усьому світі”.

Президент нагадав, що зараз Україна знаходиться на передовій, зокрема, боротьби з пропагандою. Зеленський згадав і фейки держави-агресора про “распятого мальчика”, “поезда фашистов-карателей” і “нас там нет”. Він наголосив на важливості інформаційної гігієни та боротьби з фейками та ворожою пропагандою.

Також глава держави виступив за запровадження уроків медіаграмотності в шкільній програмі.