Нардеп від “Слуги народу” Євген Шевченко поїхав до Білорусі. Все для того, щоб зустрітись із самопроголошеним президентом Олександром Лукашенком.

Про це повідомляє Belta.

Зустріч у Мінську вже триває. Деталі розмови політиків наразі невідомі.

Про те, що Шевченко прибуде до Лукашенка, білоруські ЗМІ писали ще зранку 20 квітня. Цікаво, що 13 квітня Шевченко повідомляв у фейсбуці, що йому потрібно їхати в Мінськ, аби нібито “згладити зашквари Кравчука”. Політик не пояснив, що мав на увазі.

Відмітимо, що це вже не перший такий випадок із Шевченком.

Ще під час активної фази протестів у Білорусі, 17 серпня, нардеп закликав пробачити Лукашенку “його гріхи та злочини”. Попри жорстокі дії силовиків на мітингах та численні затримання, Шевченко запевняв, що мир у суспільстві “тримається на любові і прощенні”. Також депутат заявляв, що білоруси вийшли на протести проти режиму Лукашенка, бо “їм нудно”.

В лютому 2021 року Шевченко поїхав до Білорусі, де відвідав Всебілоруські збори, на яких виступав Лукашенко. Депутат сам оприлюднив фото з події, а під час виступу Лукашенка вів стрім із мінського Палацу республіки. До речі, сфотографувався Шевченко на фоні сцени. На піджаку у чоловіка був прикріплений значок українського прапора. Нардеп підписав світлину лаконічно: “Мінськ”.

Тоді колега Шевченка Євгенія Кравчук зі “Слуги народу” заявила, що нардеп відвідував білоруські збори “як проста людина”. За словами політикині, Шевченко не представляв ні партію, ні фракцію, ні загалом українську владу.

“І партія і фракція дотримуються думки, як і МЗС і загалом українська влада, що ми не визнаємо вибори, які відбулися в Білорусі. Але Євген Шевченко там був як людина”, – додала Кравчук.

Раніше Шевченко брудно облаяв білоруську опозицію. Противників Лукашенка він обізвав “муд***ми”, “виродками” і “під***сами”.