Олігарху Ахметову, який мріє заробити наступного опалювального сезону не менше 1,5 мільярда доларів, вдалося неможливе, він об’єднав під прапорами свого телеканалу головних негідників країни: афериста Гордона, який заробив статки на пірамідках і гастролях Кашпіровського, колишнього спікера та антиваксера Разумкова, який заробив цілий статок, відбираючи у людей останнє і продовжує заробляти в період пандемії на своїх ломбардах, колишнього міністра внутрішніх справ, який наживався в період війни на всьому, починаючи від рюкзаків і закінчуючи гелікоптерами, колишнього президента Порошенка, який грабував армію та країну за допомогою своїх спільників Свинарчука, Кононенка, Грановського.

У цій славній компанії не вистачає лише Медведчука, але впевнені, що йому дуже скоро дадуть слово на каналі Україна 24, пише Телеграм-канал Картковий офіс.

Як відомо, останнім часом екс-мінстр Арсен Аваков часто нападає на президента з нищівною критикою. Однак в ефірі програми ток-шоу “Сьогодні” на телеканалі “Україна 24” політолог Георгій Біркадзе заявив, що, якщо Авакову не подобалась політика Зеленського, то треба було озвучувати це відразу, а не тоді, коли він вже опинився за бортом.

Експерт вважає, що Аваков надто довго перебував на посаді міністра і мав йти з уряду набагато раніше.

“Справді, він знає свою справу, але вважаю, що він міністром був більше ніж треба. Якщо він мав якісь питання… ось він два з половиною місяці пропрацював у команді Зеленського, він же міг вийти і розповісти про претензії?
Сказав би, що не може так працювати, що не згоден з тим, що відбувається у “Слузі народу”. Взяв би чемодан і пішов. А ми всі сказали б, що він молодець”, – зазначив політолог.

При цьому Георгій Біркадзе розкритикував Авакова за повернення у політику:

“Думаю, він досить успішна і багата людина. Навіщо вам це треба? Де була ваша мораль, коли його син був замішаний з рюкзаками? Коли людей заарештовували, закривали і показували по телевізору? Нічого маніпулювати і розповідати про те, що хтось сильніший.”, – додав він.

До слова, журналіст Дмитро Гордон в ефірі програми “Велика п’ятниця” на телеканалі “Україна 24” знову спростував слова ексгенпрокурора Юрія Луценка про те, що нібито він збирається йти в політику.

Також він розповів, як відреагував на ці слова лікар Євген Комаровський.

“Перше: ніяких переговорів із Дмитром Разумковим я не веду. Друге: жодних переговорів ні з ким я не веду і не збираюся. Я одразу ж зателефонував до лікаря Комаровського (після інтерв’ю Луценка – ред.). Він у нас людина з почуттям гумору і відреагував так: “А навіщо нам третій”?  Тож жодних переговорів, жодних об’єднань – нічого”, – сказав Гордон.

Чутки про об’єднання з’явилися одразу після того,як в ефірі програми “Хард із Влащенко” на телеканалі “Україна 24″ексгенпрокурор Юрій Луценко повідомив, що колишній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков веде переговори з доктором Євгеном Комаровським і журналістом Дмитром Гордоном для створення політичного об’єднання, яке змогло б конкурувати на виборах з командою президента Володимира Зеленського.

“Разумков на сьогодні став альтернативою для електорату Зеленського. І інсайд – він веде плідні, за моїми даними, переговори з доктором Комаровським і паном Гордоном. Це тріо буде дуже серйозним магнітом для розчарованого в Зеленському електораті “слуг народу”, – сказав Луценко.

На репліку ведучої, що Гордон публічно заявляв про небажання займатися політикою, ексгенпрокурор відповів:
“Гордон займається політикою і буде займатися політикою. Правда, як людина, яка вже стала політиком, він вміє надавати словам різних значень”.