Напередодні наступного етапу виборів Петро Порошенко вкотре завітав до Львова. Однак, схоже його спроби загітувати за конкретного кандидата уже порядком набридли львів’янам. Про це яскраво свідчить аномально мала кількість містян, які прийшли на зустріч.

Не зміг оминути це дійство увагою журналіст Андрій Дрозда, який на своїй сторінці у Фейсбук написав наступне:

“Місцева мафія настільки перегодувала львів’ян Порошенком, що на нього вже ніхто не ходить. Слухати, цього брехуняку неможливо. Тому в неділю вони будуть вмикати фальсифікації. Потрібно прийти і проголосувати.”

Місцева мафія настільки перегодувала львів’ян Порошенком, що на нього вже ніхто не ходить. Слухати, цього брехуняку неможливо. Тому в неділю вони будуть вмикати фальсифікації. Потрібно прийти і проголосувати.

Опубликовано Andrii Drozda Четверг, 19 ноября 2020 г.

“Варто всього лише один раз поглянути на це фото і все стає зрозуміло, відео з виступу вже змонтоване під назвою «розгромний виступ…». Кого воно мало розгромити?, А що має до роботи. Армію взув. Мову вивчив. Віру змінив. Лишаються мітинги, Людей мало, бо не привіз з собою на цей раз Югу Луценка і Алєксєя Гончаренка, Синютка – чудернацька квінтесенція Порошенка (жестикуляція), Ляшка (голос) і слизняка звичайного (дуже вже не вдався пикою). Якщо воно стане мером, оголошу повну інформаційну гігієну на 5 років, – пишуть в журналіста під постом

Водночас, сам Порошенко вже не приховує, що крісло мера Львова треба для його ставленика Олега Синютки з метою політичного реваншу, пише телеграм-канал “ЛЕЩЕНКО ТУТ”.

Подаємо в оригіналі:

Під час зустрічі з виборцями Порошенко сказав: “Львів обиратиме не просто мера, а майбутнє України. * Це не про каналізацію, освітлення, дороги. Львів – це точка, з якої почнеться боротьба * з реваншем зелених в Україні. Звичайно, за Львовом буде і Тернопіль, і Київ, і Київська область. Але Львів буде першим “.

Також Порошенко обурився обшуками в Києві в Музеї Революції Гідності. Тільки він забув згадати, що санкцію на обшук дала зашкварна суддя, яку залишила на посаді контрольована Порошенком Вища кваліфікаційна комісія суддів. А обшук проводила поліція, тоді як фракція Порошенко не підписала постанову про звільнення Арсена Авакова. Роль СБУ в обшуку була суто номінальною – оперативний супровід.

Також Порошенко і його соратники в соцмережах промовчали той факт, що споруджувати Музей Революції Гідності за часів Порошенко було доручено компанії, пов’язаної … з колишнім завгоспом президента Януковича. І їй же було переведено понад 100 мільйонів гривень з 154 мільйонів тендерної ціни, при чому ніякої роботи на самому об’єкті не було зроблено, а гроші витрачені на інші цілі.

Одним словом, день пройшов під знаком великої брехні Петра Порошенка.

Додамо, що згідно з повідомленням пресслужби Львівської обласної організації партії ЄС, Петро Порошенко запалив лампадки на Меморіалі Героїв Небесної Сотні, вшанував Героїв на Личаківському кладовищі (поля почесних поховань № 67 і 76).

Також в межах візиту він відвідав Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи у місті Винники.