Народний депутат від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива в ефірі кремлівської пропагандистської програми «60 минут» заявив про обшуки СБУ та затримання співробітників офісу партії в Києві.

«Зараз я перебуваю в офісі «Опозиційна платформа – За життя». Внизу зараз працює Служба безпеки України, спецпідрозділ, який арештовує людей просто у ці хвилини. Про це ще ніхто не знає. Внизу іде прийом, іде робота спецназу СБУ»,– стверджує Кива.

Крім того, повідомляють також про арешти в офісі “Опозиційною платформи – За Життя”. Так, екс-нардеп Ігор Мосійчук, посилаючись на свої джерела серед правоохоронців, стверджує, що вже затримані дев’ять осіб “з організації Ківи” – очевидно, мова йде про “Патріотів – За життя”.

Офіційної інформації про затримання та обшуку партія поки не дала. ЗМІ також оприлюднили відео Іллі Ківи з київського офісу партії.

В свою чергу телеграм-канал Pavlovsky-NEWS повідомляє:

У Києві під офісом ОПЗЖ співробітники Нацполіціі затримали автобус з людьми, яких підозрюють у причетності до стрілянини на столичному будівництві. Як повідомив нашому телеграм-каналу заступник міністра МВС Антон Геращенко ніякого захоплення офісу ОПЗЖ не відбувається. За його словами співробітники поліції затримали автобус з людьми, яких підозрюють в причетності до сьогоднішньої перестрілки на будівництві в Голосіївському районі Києва.

Самі представники ОПЗЖ вважають, що такі дії спрямовані на дискредитацію їхньої політичної сили. Ілля Кива заявив, що люди, що знаходяться в автобусі і сам транспортний засіб належить охоронній фірмі «Шторм», послугами якої користується ОПЗЖ. Кива також упевнений, що 9 чоловік, яких затримали співробітники правоохоронних органів, не мають ніякого відношення до події зі стріляниною.