Наші статті
Подобається

В дома села пирожков напекла, отпраздновала 8 марта

05/11/2014     Автор: Яна Романська
В дома села пирожков напекла, отпраздновала 8 марта

«В дома села пирожков напекла, отпраздновала 8 марта» – О. Мозговой. Терористиіні лідери – терористичній державі. Перед тим як здійснити самосуд над чоловіком, терористи, які створили так званий орган влади, зробили ще один важливий крок. З’ясували, яке місце жінок у цій державі – на кухні! Бо це «рускій мір». А кому хтось не подобається – розстріляти, у кращих традиціях Сталіна, але вже у ХХІ столітті.

З Вікіпедії, ґендер – соціально-біологічна характеристика, через яку визначаються поняття «чоловік» і «жінка», психосоціальні, соціокультурні ролі чоловіка і жінки як особистостей, на відміну від статі, яка позначає біологічні відмінності, цілісна психічна репрезентація статі, сповнена неповторним динамічним глибинним, когнітивним та поведінковим смислом жіночого та чоловічого, здобута індивідом у результаті набуття індивідуального ґендерного досвіду.

Основна проблема цієї нерівності та бажання рівності ховається в статистиці: 1.96% громадян України погоджуються з фактом існування сексуальних домагань, 2. 43% українців вважають проблему сексуальних домагань актуальною для України, 3. 32% українських жінок стикались з ситуаціями, коли у чоловіків були переваги при прийомі на роботу, розмірі винагороди, кар'єрних перспективах тощо, 4. 62% жінок та 38% чоловіків вважають, що "сексуальні домагання — це можливість просунутись по кар'єрних сходах", 5% на 4-6 годин більше працює жінка, ніж чоловік, праця в домашньому господарстві не враховується як продуктивна, а тому не оплачується й не враховується в пенсійних схемах.

І так у кращих традиціях секситського мислення, жінка – це те, що сидить вдома штопає шкарпетки, робить їсти та інші функції, які обмежуються виходом в магазин. І той час як по Україні утворюються феміністичні рухи, так до прикладу у Львові віднедавна функціонують Феміністичні ініціативи Львова, де шляхом дискусій/зібрань обговорюють роль жінки в суспільстві. На цих дискусіях «хранительници очата» доводять фактами, прикладами те на скільки важлива жінка і поза кухнею. Розвивають мислення про жінку як окрему людину, яка може не лишень працювати на кухні, а матерії поза сковорідкою за складні, вона з ним ніколи не впорається, вже давно «вийшло з ужитку». Люди ще з ХХ століття переформували свій світогляд, проаналізували з нової сторони не тільки світ технологій, а й світобудову суспільства та сім’ї як такої. Ба навіть в СРСР, з їхніми архаїчними поглядами на певні питання, жінку «перенесли» з шабля простого елементу побуту. 

Та Рускій мір жорстокий і справедливий.

Якийсь пан із залу пропонує всіх жінок, які сидять в кабаках: "Насиловать их всех надо". На що голова бойовиків знаходить справедливу відповідь: "Ну и есть доля правды и в этом. Хочешь остаться честной и преданной своему мужу — сиди дома, вышивай крестиком".

"Патрулю будет дан особый приказ: всех девушек, арестовывать, которые будут находиться в кабаках. Всех, я сказал! И тогда посмотрим, что вы запоете. Дома села, пирожочков напекла, отпраздновала 8 марта… Пора вспомнить, что вы русские, пора вспомнить о своей духовности". Ось, що таке Терористична держава у розквіті сил. 

До речі, після прийняття цього рішення, терористи зробили самосуд над чоловіком, шляхом піднімання рук приговорили до розстрілу чоловіка.

 

Автор: Yavkubi