Дівчинка всю ніч провела біля будинку в домашньому одязі та взутті, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Щоб заробити собі на операцію мив авто на заправці: Зворушлива історія 7-річного хлопчика, який постраждав у пожежі


Рано вранці у неділю, 15 жовтня, патрульні поліцейські міста Запоріжжя виявили на вулиці семирічну дитину в домашньому легкому одязі і капцях. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Запоріжжя на своїй сторінці в Facebook. 

Дівчинка розповіла патрульним, що вона чекає маму, яка напередодні ввечері нібито поїхала провідати бабусю в Нову Каховку на невідомому автомобілі. Мама залишила дитину чекати її повернення на вулиці, в легкому одязі і домашніх тапочках. 

Ніхто з сусідів не поцікавився, чому маленька дитина весь вечір і всю ніч бродить біля під'їзду. 

О п'ятій ранку в поліцію подзвонили небайдужі перехожі, яким здалося підозрілим присутність дитини на вулиці. Дівчинку знайшли на вулиці Автозаводській і доставили у відділення поліції. Там і з'ясували всі обставини події. 

Тато дівчинки не живе з родиною, так як знаходиться на заробітках у Києві. Більше ніякої інформації дізнатися не вдалося, так як дівчинка дуже замерзла.

Поліцейські віддали дитині свою верхню одежу, а потім доставили її в 5-у міську дитячу лікарню, де передали під опіку чергового лікаря.