днр

В Донецькій області будуть судити 7 колишніх працівників міліції, які перейшли в ряди терористів самопроголошеної «Донецької народної республіки».

Новину передає Корупція.Інфо, посилаючись на прес-службу ГПУ.

Слідчим управлінням прокуратури Донецької області завершені досудові розслідування у 7 кримінальних провадженнях, які були відкриті стосовно колишніх працівників правоохоронних органів, серед яких 6 чоловіків та 1 жінка.

Усіх зрадників обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) Кримінального кодексу України. 

Колишні міліціонери наплювали на присягу та вступили в ряди бойовиків терористичної «Донецької народної республіки» зайнявши при цьому посади у одному зі збройних формувань, а саме «поліції МВС ДНР».

«Слідчими прокуратури встановлено, що у період з червня по липень 2014 року, коли адміністративні будівлі у містах Донецької області захоплювали представники терористичної організації «ДНР», семеро правоохоронців самоусунулися від виконання службових обов’язків працівників правоохоронного органу та залишились у місті Донецьку. Через деякий час усі вказані особи, всупереч присязі працівника органів внутрішніх справ України, вступили до лав бойовиків та стали членами одного зі збройних формувань – так званої «поліції МВС ДНР»»,- йдеться в повідомленні.

Раніше терористи працювали у підрозділах МВС України в Донецькій області.

Нагадаємо,  на Донеччині будуть судити шістьох правоохоронців, які перейшли до лав терористів самопроголошеної Донецької народної республіки. Наразі слідче управління прокуратури Донецької області уже завершило досудове розслідування в даній справі. Підсудні міліціонери до своєї зради працювали в Єнакіївському міському відділ ГУМВС України в Донецькій області.