У заяві Романа Курчика, мера міста Дрогобич, йдеться про відмову в допомозі здоровим чоловікам з Донецької та Луганської областей, повідомляє Корупція.Інфо.

Від тепер, місцева влада буде приймати виключно людей похилого віку, жінок та дітей.

"… а чоловіки, які не хворі і можуть тримати зброю нехай йдуть на Схід і захищають Україну. Наших хлопців відправляють туди. Ви також повинні віддати честь державі. Цього чекають від вас", – розповів голова Дрогобицької міської ради. 

Слова очільника міста Дрогобич підкріпленні поширеною думкою, що склалась на Заході, стосовно біженців. Волонтери все частіше зустрічаються з випадками агресії та вимогами переселенців, котрі не можливо вдовольнити, потребуючи від людей грошей та цигарок.

Як розповідають добровольці, біженці вважають, що вони повинні бути забезпечені всім необхідним у тому числі речами, котрі не є першочерговими. Окрім того, вони не бажають залишатися в селі, а віддають перевагу місту, відмовляючись від низькокваліфікованої роботи на фермах. Тому, на думку Романа Курчика, здорові чоловіки повинні самостійно та за власні кошти шукати роботу та житло, щоб не повертатися на Схід.