Новообраний президент України Володимир Зеленський планує чергові переговори з президентом Франції Еммануелем Макроном. Вони будуть проходити в телефонному режимі.

Про це йдеться на офіційному ресурсі Адміністрації президента.

Після цього в Адміністрації президента підтвердили, що Володимир Зеленський вже говорив з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. З нею він обговорив ситуацію на Донбасі.

"Володимир Зеленський та Ангела Меркель підтвердили обопільну зацікавленість в активізації зусиль з метою повернення миру на Донбас, в тому числі в рамках нормандського формату. Були узгоджені перші спільні кроки в цьому напрямку", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що Новообраний президент України Володимир Зеленський почав скасовувати закони п'ятого президента Петра Порошенка. Закони, які скасував Володимир Зеленський стосувалися звільнення Юрія Артеменка з посади члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та про призначення на цю ж посаду Володимира Горковенка.

Раніше повідомлялось, що всього за один день правління новообраного президента України Володимира Зеленського гривня істотно зміцнилася до долара.