У Новому Роздолі на Львівщині жителів сколихнула доля новонародженої дівчинки, яку знайшли в під’їзді на килимку під дверима однієї з квартир. Дитину, замотану у ганчірку, виявив власник помешкання, передає Корупція.Інфо

Зараз малеча у лікарні, медики кажуть, що вона здорова. Знайду назвали Богданою, а жителі несуть їй підгузки, одяг і дитячі суміші. Малятко має гарний аппетит і вже важить понад три кілограми. 

"Стан дитини дуже-дуже добрий. Всі одноголосно сказали: буде Богданочка, Богом дана, дякувати, що знайшли живу і здоровеньку", – каже керівник педіатрії Новороздільської міської лікарні Світлана Гнатів.

У палаті Богдани тісно від подарунків, яких вже не знають куди й складати. "Одяг, шапочки, розпашоночки, пеленочки, все попрасоване, випране. Дещо куплене, дещо своє, в мене є дитина", – каже жителька міста Галина Шолубко. 

"Цих запасів вистачить на рік, а можливо, і більше", – вважає лікар-неонатолог Галина Чубара. Медики вважають, що дитину підкинули у під’їзд через кілька годин після пологів, і щастя маленької, що її плач о 5:00 ранку почув 60-річний Іван Ващинський. Чоловік викликав швидку і чекав у під’їзді – досі не знає, чи вчинив правильно, але боявся, щоб поліція не запідозрила, що дитину народжували у квартирі.

Популярне: "Морги завалено, мішків для трупів вже не вистачає": Очевидці стверджують, що в Кемерово загинуло майже 400 людей

Для поліції він поза підозрою. "Він батьком не може бути, це точно. Було задіяно службову собаку для пошуку по слідовій доріжці крові, але собака не змогла знайти сліду", – розповів старший слідчий Євгеній Чванкін. Правоохоронці досі шукають породіллю, котрій загрожує до трьох років в’язниці. Тим часом до Богданки у лікарні вишукувалася черга з бажаючих вдочерити дівчинку. Через місяць її мають перевести до дитячого будинку у Львові, але якщо всиновителі встигнуть оформити документи, вона може поїхати до нового дому просто з палати.