Популярний співак Діма Монатік розчарував своїх шанувальників, які хотіли прийти до нього на концерт в Канаді. Артист пояснив, що послужило причиною проблем з виступом.

Так, Діма Монатік прокоментував неприємність з концертом в Канаді. Співак з теплотою в серці згадує свій виступ в Торонто в минулому році, і зараз він дуже розчарований сумними новинами.

Як повідомив Монатік на своїй сторінці в Instagram, у нього не вкладається в голові, що потрібно засмутити фанів і перенести концерти в Монреалі і Торонто. За словами артиста, виникли проблеми з візами на в’їзд членів команди колективу.

Він поспішив порадувати шанувальників, що нова дата концерту буде проанонсована найближчим часом. Також Монатік зазначив, куплені квитки є дійсними на всі концерти в США і нову дату.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

#Canada ! Как же было потрясающе в Торонто в прошлый раз. Один из самых горячих концертов прошлогоднего тура. Мы ждали нашей новой встречи с ещё большим нетерпением. В голове не укладывается, что так происходит, но не всегда все зависит от нас. Вынужден сообщить, что грядущие концерты в #Montreal и #Toronto переносятся по причине проблематики виз на въезд членов команды коллектива. Новая дата концерта будет проанонсирована в ближайшее время. Купленные билеты являются действительными на все концерты #MONATIK в США, а также на новую дату. Или же вы можете сдать билеты по месту приобретения. Верим, что наша встреча все же состоится в самое ближайшее время! Организаторы прилагают максимум усилий для этого! Заранее благодарен всем за желание посетить шоу и за Ваше понимание. С любовью и ритмом.

Допис, поширений Dmitriy Monatik (@monatik_official)

Варто сказати про те, що у співака є шанувальники його творчості по всьому світу і йому часто вдається проводити тури в різних країнах. Його концерти збирають аншлаги.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що виконавець веде переговори про глобальну співпрацю з міжнародною компанією Apple Music, розробляє колаборації з арт-інсталяторами світового рівня, відвідує радіостанції в Штатах.

MONATIK став першим артистом з країн СНД, якого запросили в офіс глобальної радіостанції Apple Music і Beats 1 в Лос-Анджелесі.