На початку липня до сільської ради в Раджапурі біля Мултана у пакистанській провінції Пенджаб звернувся чоловік, який заявив, що його 12-річна сестра була згвалтована кузеном, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ніби кінець світу прийшов!!! У Кривому Розі пройшов страшний смерч і град, який все нищив. Там було справжнє пекло (ВІДЕО)

Рада, вислухавши скаргу, наказала заявнику зґвалтувати сестру обвинуваченого у відповідь – що він і зробив. 16-річна дівчина була зґвалтована на очах старійшин і в присутності власних батьків.

Матері двох дівчат пізніше подали скарги до місцевого поліцейського відділку. В обох випадках медичні огляди підтвердили факт зґвалтування. Після цього поліція заарештувала близько 20 жителів Раджапура.

При цьому підозрюваний, обвинувачений в зґвалтуванні 12-річної дівчинки, все ще на волі. За деякими даними, рішення про зґвалтування в покарання за зґвалтування винесла не рада старійшин села (джирга), а представники двох родин, яких торкнувся інцидент.

Джирга часто вирішує суперечки в селах Пакистану. Але ці поради вважаються незаконними, адже часто розпоряджаються здійснювати зґвалтування або вбивства з помсти або "для збереження честі". У 2002 році джирга наказала зґвалтувати 28-річну Мухтару Май, чий 12-річний брат був звинувачений у романі зі старшою жінкою.

Май привела своїх ґвалтівників до суду – акт надзвичайної мужності в Пакистані, де жертви сексуального насильства, як і раніше, стають ізгоями. Коли їхні вироки були скасовані Верховним судом Пакистану, їй запропонували бігти з країни.

 Проте вона вважала за краще залишитися в своєму селі і відкрила школу для дівчаток і притулок для жінок, що стали жертвами зґвалтувань. Май стала відомою правозахисницею, а її історія лягла в основу опери "Thumbprint", поставленої у Нью-Йорку в 2014 році.