JPG

 

Сьогодні, о 2:00 ночі на вулиці Донецька під час сутичок між бойовиками самопроголошеної «ДНР» спалили три автівки та вбили як мінімум двох терористів. Місцева поліція уточнює, що сутички велись між чеченцями та абхазами.

«Бабуся живе на пр. Ілліча, 15 (4 поверх). Їй у вікно на кухні куля пробила скло і устряла в лутку. У сусідки на балконі скло розбите», – повідомляють місцеві жителі.

За словами місцевих, перестрілка сталася в районі 2-ї години ночі. Почалося з автоматних черг, потім чулися міномети, закінчилося спаленими авто, через що рух по Ілліча вранці було перекрито.

«3 машини згоріло, 100% два трупа, але скоріше всього їх більше. Швидкі їздили довго, так що і поранених багато», – додають жителі Донецька.

За даними поліції «ДНР», розбирання велися між чеченцями та абхазами.

Читайте такожБойовики в районі Горлівки активно ховають військову техніку

Нагадаємо, у ніч на 24 березня у Ворошиловському районі Донецька між бойовиками відбувалися перестрілки.

«Було чути віддалену перестрілку і десь після 1:30, ближче до двох – повз носилося багато машин і щось лязгало (причепи або гармати). Зараз притихло, іноді віддалено з боку с/з чути канонаду… Бій на Конституції та Ілліча… гуркіт, автоматні черги, крики, дзвін битого скла. Багато людей у камуфляжі», – йдеться в повідомленні.

 

Джерело: Корупція.Інфо