В інтернеті з'явилося відео з камер спостереження в селі Бобриця Київської області по маршруту львівського водія Тараса Познякова, який пропав без вісті, скориставшись сервісом BlaBlaCar.

Відео, змонтоване з камер спостереження, розмістив на YouTube банкір Андрій Оністрат.

"Історія була така. Спочатку мені написав Олексій Мочанов, щоб я звернув увагу на посилання в його акаунті на інфо про зниклого львів'янина. Це було у вівторок ввечері. У середу я власне побачив відео з центрального комп'ютера в сільраді", – написав Оністрат у Facebook.

813980За його словами, в Бобриці більше року тому були розставлені більше 10 камер по всій території."На камерах видно, що машина їде в сторону хутора Ковбасине. Увечері вдалося розпакувати відео руху машини на краю Бобриці. Тоді ж я його опублікував. За добу по 30 тисяч переглядів. Що мене власне шокувало. Кожен день дорогою додому я бачу десятки волонтерів, розосереджених дорогою між КП на Житомирській трасі і моїм будинком. Вчора – у четвер – не виняток. Коротше, я вирішив звести всі відео, відтворити хронологію і опублікувати його тут. Це дозволить зрозуміти і відповісти на багато питань", – зазначив банкір.

Він також повідомив, що всього машина Познякова провела в Бобриці близько 11 хвилин, подолала відстань у 7 кілометрів, як мінімум двічі розвернулася і була поза зоною спостереження максимум 4 хвилини, за які подолала 1600 метрів.