В українського консула при огляді речей знайшли білий порошок

Ізраїльські поліцейські обшукали українського кунсула і виявили у нього пакет з білим порошком. Про це повідомляє видання Dom, передає Корупція.Інфо.

Наголошується, що консул України в Ізраїлі Анатолій Писаревський прибув у місцеву тюрьмю "Римонім" на півдні від міста Нетанія, щоб відвідати ув'язненого там українця. При прибутті місцеві поліцейскі провели тотальний огляд його речей. 

При огляді в спортивному костюмі, який консул приніс ув'язненому, був знайдений білий порошок, захований у швах спорткостюма. На даний момент невідомо, що саме за порошок був вилучений.

"Нерозумно вважати, що консул понесе наркотики в лігво поліцейських, знаючи, що всі речі на вході перевіряються. Речі для ув'язненого мені передав один із його знайомих, якого я бачив всього кілька хвилин. Передача речей консулом дозволяється. Тим більше, що у цього ув'язненого тут немає родичів", – зазначив Писаревський, додавши, що поліцейські були готові до його приїзду."Ізраїльські поліцейські вже були готові перед моїм приходом. Їх було п'ятеро (на прохідній), і вони відразу почали ретельно перевіряти принесені речі – спортивний костюм і рушник. Мабуть, вони раніше прослухали його розмови. Потім мені показали порошок у поліетиленових смужках, знайдений у швах спорткостюма", – зазначив консул.

Консул додав деталі цієї дивної події: "Я десятки разів ходив у в'язниці до різних людей – і це перший раз, коли мене зустріли п'ятеро поліцейських. Раніше завжди речі для передачі оглядали 1-2 поліцейських. А тут вперше п'ятеро вже стояли і чекали мене. Тобто вони реально заздалегідь знали, що я йду з чим-то. Але я ж не експерт – і несу речі спокійно у в'язницю, знаючи, що їх там на вході будуть перевіряти".

На думку дипломата, все, що сталося – це "місцеві кримінальні розборки". Він сподівається, що ізраїльські правоохоронці проведуть ретельне розслідування події.