Наше джерело розповідає, що Ібіцу, Ітаку, Park Residence та інших топові клуби і злісних порушників карантину за весь час оштрафували за все на 17.000 гривень кожного, про це пише телеграм канал Легітимний.

Джерело вказує, що за одну нічну тусовку на вихідних топовий клуб в Одесі отримує дохід від 1 до 8 мільйонів гривень (це без урахування роботи в денний час). Для них штраф у 17.000 гривень – це «крапля в морі». Тому вони всі зараз продовжують працювати. Всі нічні клуби порушують кожен день карантин і навіть в денний час. Можна було їх штрафувати на сотні тисяч гривень в день, але …

Джерело доповнює, що поліція повинна штрафувати нічні клуби кожен день, але вже два дні як Кабмін заборонив роботу нічних клубів, а місцева одеська поліція ще не ні разу не прийшла і не оштрафувала клуби, ту ж Ібіцу, яка продовжує роботу. Джерело каже, що працюють всі нічні клуби, ніхто не закривається після 23:00. Історія з Епіцентром навчила всіх, що чесний буде жебраком. Привіт Кирилу Тимошенко і його «афері».

Начальник одеської поліції Олег Бех знайомий з усім «одеським бомондом» і він любитель красивих тусовок, тому по-дружньому поліція приходить дуже рідко в Ібіцу, Park Residence, Ітаку і т.д. Також багато власників закладів вирішують «усно» питання з поліцією.
Про «імпотентність» губернатора Одеси Максима Куция ми вже навіть не пишемо, зазначає Легітимний, а Труханов цей кейс спеціально оминає, попереду вибори, і «хитрий мер» не хоче входити в Зарубу з одеською бізнес елітою.

В країні бардак, повага до розпорядженням центральної влади нульова.

Варто зазначити, що раніше Легітимний писав:

Після «вдалої» поїздки в Одесу, яка навіть Президенту здалася сильно солодкою, в Офісі Президента замислилися, як оживити турне Зеленського по країні, а образ КПРС 2.0 трансформувати в образ Голобородько. Кирило Тимошенко продовжує переконувати Володимира Зеленського, що новий образ поміркованого політика поверне рейтинг Президенту.


Тільки є одна обставина, яка не враховується Офісом Президента, українці відчувають брехню і награність найкраще, ось чому вони голосували за Зеленського, а не за майстерну пропаганду Петра Порошенка. Зараз образ Зеленського нічого спільного не має з тим, за кого голосували 73%, що вже зрозуміло самому Президенту.

Окрім того, сам Тимошенко ще раз умудрився нарватись на Зеленського. Ми вже повідомляли про попередні розмови Зеленського з Тимошенком, про те як в кабінеті стояв крик і про можливі кадрові перестановки в ОП.

Телеграм канал Резидент – пише:

Наше джерело в ОП розповіло, що Володимир Зеленський залишився незадоволеним скандалом з Анатолієм Шарієм.
Кирило Тимошенко виправдовувався, що нічого не знає про інформаційну кампанію проти Шарія, а звинувачення в замаху назвав піаром блогера. Президент попередив усіх, що його Офіс повинен працювати на інтереси України, а не брати участь в зведенні особистих рахунків.