Колишній ватажок терористів “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) занив та заявив про провал “спецоперації” Росії в Україні.

За його словами, окупанти за 4 місяці війни не змогли досягти жодних бажаних результатів. Більше того, про подальші успіхи Росії у війні проти України мови не йде.

“Величезна Росія, у якої друга армія світу, не змогла впоратися з Україною за 4 місяці та перевела війну у формат статичного фронту. Володіючи величезними перевагами над Україною, ми нічого не змогли з нею зробити”, – заявив Гіркін.

Крім того, він вважає, що у всьому винне військове керівництво РФ.

“А що буде далі? Перейдемо до оборони? Будемо тепер повільно здавати те, що зайняли спочатку війни? Для того, щоб розгромити Україну, будуть потрібні не батальйони, будуть потрібні танкові корпуси”, – обурюється Гіркін.

Раніше цей самий терорист різко висловився на адресу президента РФ Володимира Путіна і його оточення. Він в черговий раз нагадав, що Путіна оточує команда, яка провалила всі поставлені перед ними завдання у війні проти України.

Як заявляє екс-ватажок, в команді президента РФ “не тільки злодії на злодії”, а вони провалили всі поставлені перед ними завдання у війні проти України.

“Розвідку провалили в мотлох: і політичну, і військову. Армія не може воювати нормально, бо нічим. ФСБ не може зловити злочинців, які тікають закордон натовпами… Урганта, який поливає Росію [фекаліями – неценз.] і закликає підтримувати Україну. Його навіть ніхто не намагається заарештувати. Це теж питання до ФСБ, до МВС, до прокуратури”, – сказав він.

Гіркін переконаний, що після усунення Путіна, в Росії почнуться події, які будуть гірше війни.

“З ним також може закінчити вся країна. Перетворення РФ на Лівію, де воюють проти всіх більш ніж можливо. При чому з частковою іноземною окупацією, з повним остаточним розвалом країни і позбавленням навіть залишків незалежності”, – заявив Гіркін.

До того ж, цей російський терорист влаштовував істерику через обмін полоненими між Україною і Росією і закликав до «очищення» влади. Його обурило, що на волі опинились десятки захисників Маріуполя, серед яких і «азовці».

«Тепер кожен нацист буде воювати до кінця, впевнений, що коли потрапить у полон, його виміняють. Перед цим ще й вилікують і нагодують», – Гіркін так каже, ніби не знає реальні умови російської армії.

За його словами, це ганьба всього військового керівництва РФ. Адже влада обіцяла росіянам, що не буде брати в полон нацистів. Або, на крайній випадок, точно не буде їх міняти.

«Це показник розхлябаності самої держави, нашої державної влади, яка не розуміє, що вступила у війну, велику важку, тривалу, криваву. У цій війні потрібна консолідація, очищення цієї влади від слабких елементів, які у вирішальний момент можуть зрадити або втекти», – заявив терорист.

Він визнав, що Росія почне програвати Україні, бо у ЗСУ уже мобілізовано більше людей, ніж має окупант, скоро українська армія отримає нову техніку, створить нові сильні підрозділи. «Закон великих чисел – число б’є кількість – завжди працює на війн», – пояснив Гіркін.

Терорист зазначив, що Україна уже має перевагу у багатьох аспектах, зокрема, зв’язку. А козирі ЗСУ у живій силі та сучасній західній техніці нівелюють усі російські здобутки.

«Це непрофесіоналізм, саботаж чи ідіотизм?» – так відреагував на дії російського керівництва Ігор Гіркін.