Поліцейські Щастя розшукали матір, яка залишила свою дитину без нагляду, передає Корупція.Інфо

Сьогодні вранці у відділення поліції в місті Щастя подзвонив громадянин і повідомив про те, що на одній з вулиць міста тривалий час блукає малолітня дитина без нагляду батьків.

Співробітники поліції негайно виїхали за вказаною адресою і побачивши дитину, привезли її у відділення поліції. Маленький хлопчик, який замерз від тривалого перебування на вулиці, не міг пояснити поліцейським, як його звуть, хто його батьки і де він живе.

Співробітники поліції  розшукали матір. Жінка розповіла, що напередодні, 14 лютого, вона ввечері пішла до свого нового знайомого, щоб відсвяткувати День Закоханих, а свого малолітнього сина залишила за місцем проживання з 78-річною бабусею. Ночувати додому не повернулася. За дитину не хвилювалася, бо була впевнена, що бабуся за ним догляне.

Маленький хлопчик, який залишився без нагляду матері, помітив, що двері квартири були відчинені,  самостійно вийшов з дому і бродив вулицями міста при мінусовій температурі повітря в тонких спортивних штанях, тонкій куртці, мокрих чоботах.

Популярне: "Петя, дай цукерку!": Тільки погляньте, яким Порошенко був у дитинстві. Приголомшливі факти про президента

Жертвою злочину хлопчик не став, його оглянув лікар-педіатр, почуває він себе добре, стан здоров'я задовільний. Зараз дитина повернулась до матері.

Інспектор з ювенальної превенції провів з матір'ю профілактичну бесіду щодо виконання нею передбачених законодавством обов'язків по вихованню дитини і недопущення подібних фактів у майбутньому. Також мати притягнута до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП, їй винесено адміністративне стягнення у вигляді штрафу  сумою у  51 гривню.