Наші статті
Подобається

“В ліжку з КГБ та п’ята дитина”: Чим живе та займається одіозна заступниця Черновецького, Ірена Кільчицька

06/07/2018     Автор: Катерина Гук
“В ліжку з КГБ та п’ята дитина”: Чим живе та займається одіозна заступниця Черновецького, Ірена Кільчицька

Темноволоса красуня української політики Ірена Кільчицька славиться своєю екстравагантністю. Будучи заступником голови міськдержадміністрації Києва Леоніда Черновецького, вона, на відміну від багатьох чиновників, не приховувала своєї прихильності до дорогого брендового одягу, прикрас та елітних автомобілів, передає Корупція.Інфо

У своїх висловлюваннях Кільчицька запросто могла повідомити журналістам, що вважає за краще носити сумки Hermes і що в її гаражі стоять Bentley й Porsche. Ірена любить підкреслювати, що заробила свої статки без будь-чиєї допомоги, а все завдяки наполегливій праці й незалежному характеру, яким володіє.

Трудова біографія Кільчицької бере початок з липня 1985 року, коли вона влаштувалася секретарем Залізничного райсуду Києва. Через кілька місяців перейшла до військової прокуратури Київського гарнізону.

Значний період життя Ірени Кільчицької пов'язаний з АКБ "Правекс-Банк" – головним дітищем бізнес-імперії екс-мера Києва Леоніда Черновецького. У січні 1999 року вона прийшла в "Правекс" на посаду керівника Борщагівського безбалансового відділення. А вже в липні 2006-го на пост заступника голови Київської міськдержадміністрації Леоніда Черновецького, який виграв незадовго до того вибори столичного мера, перейшла вже з поста віце-президента його банку.

І в роботі, і в особистому житті вона відрізняється жорстким, а також, за її власною оцінкою, нескромним характером. Говорячи про себе, зізнається, що у всьому звикла діяти по особисто придуманому для себе життєвому "принципу трьох Ж" – "жорстокість, жадібність й жага".

На питання про особисте життя в інтерв'ю, Ірена відповідає неохоче, особливо якщо її запитують про чоловіка. Жінка завжди відповідає лаконічно – вона не одна і зовсім не сприймає такого поняття, як весілля, можливо дає про себе знати вишкіл КГБ, оскільки там Ірена обіймала посаду секретаря кримінальної канцелярії. В одному з інтерв'ю Гордон ставив екс-чиновниці дуже жорсткі питання, на які та відповідала стримано. До прикладу, питання про роботу проституткою. Все виявилось банально, там просто був знятий фільм: " В ліжку з КГБ", де вона зіграла роль з Михайлом Козаковим і Андроном Кончаловським, також вона жартувала, що секс там був не справжній.

У 2007 році епатажна бізнесвумен народила дочку Моніку. Хто батько дівчинки для широкої публіки до сих пір залишається загадкою, відповідь на яку матуся давати не поспішає. У вересні 2008-го без "сторонньої допомоги" народила хлопчика, якого назвала Марком. І на цей раз ім'я батька залишилося таємницею. А у 2015 році доля подарувала родині Кільчицької дівчаток-двійнят. "Залізна леді" всьому дає раду і доволі вдало справляється зі своїм статусом багатодітної матусі.

Популярне: Тепер поїхати до країн ЄС українцям стане складніше: Скільки коштуватиме дозвіл і коли почнуть діяти правила

 

Так, зовсім нещодавно, стало відомо, що Ірен Кільчицька готується стати мамою п'ятої дитини.Про це 49-річна бізнесвумен оголосила в програмі "Перші інші", розповідає Таблоїд. "…Такий сюрприз: у мене буде п'ята дитина скоро", – оголосила Кільчицька.

Зараз Ірен Кільчицька відома українська бізнес-леді, також жінка пише книгу під назвою «Як втриматись на ногах».