вапропорпопропр

Вбивство командира «Привида» Олексія Мозгового прокоментував журналіст-утікач Максим Равреба. На його думку ця подія, як свідчення того, що в «ЛНР почалися чистки, аналогічні процесам при Йосипі Сталіні в СРСР».

Слова журналіста у соціальній мережі цитують учасники проросійських спільнот. Новину повідомляє «Преса України», передає Корупція.інфо

«Ліквідуються всі, хто висловлює незгоду і пручається т. н. «Мінськими угодами», що передбачає повернення Донбасу до складу України. Я покинув Україну після вбивства Олеся Бузини і приблизно розумію ситуацію. Всі яструби та ідейні на даному етапі відправляються на підвал або ліквідуються. Це важкий пункт мирного плану. Це вже відбувається», – заявив журналіст-опозиціонер, який 21 квітня покинув територію України і переїхав до Москви.

На його думку, якщо «укропи не мають такої влади на своїй території», то на наступному етапі буде нова військова еліта.

«На дворі XXI століття, і все відбувається швидше. Але чистки такі, як при Сталіні. Якщо я все правильно побачив. Про Олексія(Мозгового – ред.) я думав днями. Я не розумів, як він живий досі. Він не міг вижити, не вміючи прикидатися, живучи по-старому, не змінюючись. Бо, щоб кудись потрапити, треба бігти вдвічі швидше, ніж якщо б захотілося стояти на місці. Вічна пам'ять герою Новоросії! І я б на вашому місці не падав духом. Мозковий мертвий. Нам робити далі його справу. Нам перемагати в пам'ять про нього», – зазначив Максим Равреба.