"В любви вообще заключается весь смысл жизни, бытия. Это и любовь к семье, к детям, к Родине. Это такое многообразное явление, которое в основе всякого нашего действия находится", – сказав Путін під час виступу на з’їзді Російської географічної спільноти, інформує Цензор.НЕТ.

Під час цієї заяви на територію України з Росії завезли гуманітарний конвой з «тренажерами» для бойовиків.  

Для Владіміра Путіна весь сенс його існування – це любов. Любов до грошей, як наслідок, любов до корупції, «чорних» та «кривавих» схем збагачення. Любов до своєї кримінальної «сімї», яка дозволяє «не встати на коліна» та продовжувати свої оборудки та гру з пропагандою у суспільстві. І, звичайно, любов до Вітчизни, дітей якої він відправляє воювати за примарний «Русскій мір», часто нічого навіть не кажучи близьким солдата.

Також, як передає Цензор.НЕТ, В. Путін висловив надію, що суспільство зможе розвинути любов до Батьківщини: «Это как раз та сверхзадача, к которой мы должны все стремиться, и я просто абсолютно убежден в том, что нас ждет успех».

У цей час українські ЗМІ передають, що за добу в зоні проведення антитерористичної операції загинули 5 українських військових та 16 отримали поранення.

 

Автор: Yavkubi