У лютому кияни отримають одразу два рахунки за електроенергію. Плату знімають постачальники посуг та оператори системи розподілу. Про це інформує "businessua.com".

Йдеться про рахунок від нового постачальника. Також платіжка надійде від оператора системи розподілу з боргом заспожиті послуги до нового року.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

В Україні розпочався перший етап державної реформи ринку електроенергії. Тепер послуги з енергопостачання українцям надаватимуть одразу дві різні компанії. Оператор здійснюватиме діяльність виключно з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж. Компанія-постачальник постачатиме електроенергію споживачам, відповідатиме за нарахування платежів і розрахунки.

Плату за борги прийматиме саме оператор системи розподілу. Йдеться про заборгованість за компослуги у 2018 році, які потрібно погасити вже зараз.

"Якщо клієнт помилково сплатить заборгованість по іншим реквізитами, то борг залишиться непогашеним. Всім споживачам потрібно бути уважними в перехідний період", – говорить комерційний директор ДТЕК Київські електромережі Олександр Бемм.