Головні новини Львова
Подобається

В мережі з’явилося відео першого “народного суду Новоросії”: невідомого чоловіка засудили до розстрілу

31/10/2014     Автор: Яна Романська
В мережі з’явилося відео першого “народного суду Новоросії”: невідомого чоловіка засудили до розстрілу

Командир бригади сепаратистів «Привид» Олексій Мозговий опублікував на своїх сторінках у «ВКонтакте» і YouTube відеозапис першого «народного суду Новоросії». В ході засідання невідомого чоловіка засудили до вищої міри покарання – розстрілу, передає в четвер, 30 жовтня.

На відеозаписі, опублікованому в акаунті «Інформотряд штабу А. Мозгового», показано, як невідомого чоловіка вводять в будівлю, в якому проходить засідання «народного суду». У президії «суду», зазначає газета, знаходиться і сам Мозговий. Один з сепаратистів зачитує постанову: 

«Засудити Ананьєва Ігоря Володимировича 1977 року народження до вищої міри покарання – розстрілу», – каже він. Після цього знаходяться в залі «суду» люди, як у військовій формі, так і цивільні, голосують за прийняття цього рішення, піднімаючи руку. Обвинувачений плаче, стоячи на колінах. У чому саме полягає його злочин, не повідомляється. 

«Підійшов до Семенової з пропозицією випити гарячого чаю <…> Погрожуючи електрошокером, зґвалтуванням», – випливає з нарізки кадрів. 

Чи призвели вирок у виконання, невідомо. На сторінці Мозгового у «ВКонтакте» повідомляється, що через деякий час буде опублікована повна версія «народного суду».

 

Джерело: Взгляд