1417973623_gvalt2

Миколаївські користувачі соціальних мереж щосили обговорюють історію, нібито мала місце кілька днів тому в Миколаєві. Йдеться про зґвалтування школярами учениці десятого класу, передає Корупція Інфо
 
Коротенько фабула неприємної історії така. Група шістнадцятирічних школярів зібралася для святкування дня народження на міській квартирі. Дорослих в квартирі не було, зате було багато спиртного. У ході «святкування» всі добряче випили, в тому числі і дівчина – учениця десятого класу однієї з міських шкіл. Скориставшись безпорадним станом дівчини, решта гостей роздягли її і згвалтували.
 
Головним доказом всій цій історії служить відео, гуляє в соціальних мережах. Відео аматорське, низької якості, зняте на мобільний телефон. На ньому можна розглянути якусь дівчину, оголену нижче пояса, якою намагаються вставити в порожнину тіла якийсь предмет. Осіб гвалтівників не видно.
 
За інформацією, що розповсюджується в мережі, в знущаннях над десятикласницею брали участь учні двох міських гімназій і одного ліцею. Є серед них і сини вельми заможних батьків.