Найближчим часом на засіданнях РНБО буде надано звіт з аудиту державних дач на території Конча-Заспи та Пущі-Водиці. Крім того, готують дані про осіб, які мають право на пільгове проживання там.

Про це в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера” заявив Секретар РНБО Олексій Данілов.

Звіт готується за дорученням президента України Володимира Зеленського.

“Там є певний рух, деякі люди починають рухати процес, пакувати валізи. Я можу сказати, що президент наполягає, щоб на найближчих засіданнях РНБО був звіт з цього питання. У нас є чітке розуміння, що за будь-яке рішення, яке приймається на РНБО, обов’язково через певний проміжок часу мають відзвітувати”, – заявив він.

Також Данілов обіцяє, що незабаром в РНБО відзвітують з питань, що стосуються “злодіїв в законі” і контрабандистів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський заявив, що в Україні незабаром з’явиться концепція надання в оренду державних дач чиновникам. Він вважає несправедливим, що там живуть колишні чиновники.

Зазначимо, що у Раді національної безпеки та оборони знають, що проєкт закону про статус олігарха, який нещодавно був опублікований в ЗМІ, абсолютно не відповідає тому, над чим ведеться робота в Офісі президента України.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Саме той проєкт, який з’явився нещодавно в ЗМІ – це не той проєкт, який сьогодні розглядається в кабінеті Володимира Олександровича, в Офісі президента. Ви знаєте, що він дав доручення апарату РНБО, КМУ та ОП підготувати законопроєкт. Він не простий, він занадто складний, але ті коментарі та те, що в ЗМІ не відповідає дійсності», – запевнив Данілов.

За його словами, крім основного закону про олігархів в ОПУ розробляють і інші необхідні ініціативи. Мова про антитрастове законодавство, закон про лобізм, закон про перевірку інвестицій і так далі. А сам закон про статус олігарха складатиметься з двох частин.

«Журналісти не знають, що там ще є друга частина, яка обов’язково буде йти як доповнення до першої», – резюмував секретар РНБО.