Вчора відбулось чергове засідання у справі розкрадання 6 млн грн на реконструкції “Совиного гнізда”.

Підозрюваний – чинний мер Ужгорода Богдан Андріїв. Прокуратура інкримінує керманичу міста звинувачення у службовому підробленні та привласненні бюджетних коштів.

Раніше меру Ужгорода було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 440 тис гривень. Сьогодні прокуратура вимагає відсторонити мера від займаної посади.

Популярное: «Я — готов»: Вакарчук сделал громкое заявление о президентстве

На засіданні знову з’явився очільник області Геннадій Москаль, який  заявив наступне: «Ні я, ні мер міста живих грошей в руках не тримали. У нас (в ОДА) взагалі тут миш повісилася».

Голова Закарпатської ОДА переконаний, що права про зловживання в "Совиному гнізді" – це не кримінал, а банальне політичне замовлення

Чиновник наголошує, що проект із відновлення "Совиного гнізда" (пам'ятник архітектури національного значення) реалізується в рамках програми транскордонного співробітництва "Польща – Білорусь – Україна", при цьому за технічну допомогу відповідає польська сторона. Згідно з довідкою управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Закарпатській області, декларації про готовність об'єкта до експлуатації в єдиному реєстрі документів на сайті ДАБІ немає. Це значить, що об'єкт досі не зданий в експлуатацію. "Якщо ж об'єкт досі не зданий в експлуатацію і є аудит, який ми запросили в польської сторони, то про які збитки взагалі може йти мова?", – зауважує Москаль.

Нагадаємо, раніше Москаль заявляв про  обуреність діями закарпатських правоохоронних структур, які вигадують склад злочину там, де його насправді немає, зате не бачать реальної злочинності з контра­бандою і гральним бізнесом, які процвітають у області.

Голова ОДА звернувся до Генерального прокурора України з проханням дати оцінку діям правоохоронних структур на Закарпатті у справі Кобилецько-Полянської загальноосвітньої школи, а у випадку необхідності витребувати кримінальне провадження по Кобилецько-Полянській школі й передати його в іншу область, де працюють адекватні силовики, повідомили з прес-служби Закарпатської ОДА.