У понеділок, 8 липня, помер засновник професіональної Ліги змішаних єдиноборств України Геннадій Мурашковський. Президент ММА PRO Ukraine помер у 43-річному віці. Про це повідомили на офіційній сторінці організації в соцмережі Facebook.

"Сьогодні, 8 липня о 14.30, пішов з життя засновник і президент MMA PRO UKRAINE Геннадій Анатолійович Мурашковський. Це була гідна людина з великої літери! Співчуваємо всім близьким! Царство Небесне і світла пам'ять", – зазначається в публікації.

Варто відзначити, що Мурашковський довгий час боровся з онкологією. В той же час справжня причина смерті залишається невідомою.

Царство небесне! Нехай земля йому буде пухом; Співчуття близьким!, Світла пам'ять;, Дуже шкода, сумуємо; Важко в таке повірити … Співчуваю; Величезна втрата для всіх, хто знав Гену! Вічна світла пам'ять друже! Спочивай з миром!, Нехай Бог прийме його душу. А в наших серцях він житиме завжди…

Нагадаємо, що американський актор-комік і сценарист, лауреат "Еммі" Арт Джонсон помер у віці 90 років у Лос-Анджелесі 3 липня.