нато 2

Головнокомандувач силами НАТО в Центральній і Північно-Східній Європі генерал Ганс-Лотар Домрезе заявив, що сценарій захоплення Росією всієї території України є нереалістичним.

«Навіть якщо б РФ захопила всю Україну, Москва б цього не витримала… Ціна була б страшенно висока. Президент Путін в цьому випадку не міг би виключати, що НАТО зробить висновки і відреагує», – зазначив головнокомандувач НАТО.

За словами генерала, щоб окупувати таку велику країну, як Україна, потрібна величезна військова міць. І війська в окупованій країні потрібно тримати в стані постійної готовності, адже ще потрібно бути в змозі все це профінансувати.

Крім того, Домрезе розповів про плани НАТО щодо розгортання в Південній і Східній Європі постійних штабів, які будуть координувати дії сил швидкого реагування у випадку збройного конфлікту.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг переконаний, що президент РФ Володимир Путін хоче навмисно дестабілізувати ситуацію в Європі, коли робить заяви про збільшення ядерного потенціалу Росією.

Джерело: Корупція.Інфо